Sledovat film Doba ledová 2 - Obleva online

Přehrajte si film Doba ledová 2 - Obleva HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný, romantický Doba ledová 2 - Obleva na Prima Cool!
  Trailer k filmu Doba ledová 2 - Obleva   Sledovat Doba ledová 2 - Obleva online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný, romantický
Režie:
Carlos Saldanha
Hrají a postavy:
Ray Romano (Manny (hlas)), John Leguizamo (Sid (hlas)), Denis Leary (Diego (hlas)), Seann William Scott (Crash (hlas)), Josh Peck (Eddie (hlas)), Queen Latifahová (Ellie (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
A chládek je fuč.

Hrozná zpráva se šíří světem! Na Zemi nastala obleva. Led taje, a jestli zvířata nepřejdou na konec údolí, kde je prý velká loď, všechna se utopí. Za záchranou jdou společně mamut Many, lenochod Sid a tygr Diego. Každého sužuje nějaké trápení. Many má obavu, že je poslední svého druhu, Sida trápí, že k němu nikdo nechová respekt, a Diego, i když je to tygr, který se nikdy ničeho nebojí, se bojí vody, protože neumí plavat. To se ale snaží před ostatními utajit... Cestou potkají dva vačičáky s jejich sestrou Ellie. Many se začne radovat, protože jejich sestra je mamutice. Má to ale jeden malý háček, ona si myslí, že je vačice, a jen tak si to nechce nechat vymluvit. Když už Ellie konečně pochopí, že asi vážně není vačice, nechce zase s Manym nic mít. Jenže to by nebylo to nejhorší: zdá se, že putovníci už nedojdou cíle, uvízli na plujícím ostrůvku.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.