Sledovat film
Divergence
online

Film Divergence
  Trailer k filmu Divergence Trailer
Přehrajte si film Divergence HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 425 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jedno rozhodnutí tě dokáže změnit
Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat. Příběh je nabitý děsivými zkouškami statečnosti nejrůznějšího druhu - sežrání zaživa hejnem vran, utonutí ve skleněném akváriu, pózování jako živý terč pro vrhače nožů nebo skok z výškové budovy. Natáčení tak bylo plné nebezpečných akčních scén. Jednou z nich je naskakování a vyskakování z rozjetého vlaku, což je mezi Neohroženými běžný způsob cestování.

Originální název:

Divergent

Režie: Neil Burger
Hrají a postavy: Shailene Woodleyová (Tris), Theo James (Four), Ashley Juddová (Natalie), Jai Courtney (Eric), Ray Stevenson (Marcus), Zoe Kravitzová (Christina)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 25.9.2023 11:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська