Film Den nezávislosti: Nový útok

Sledovat film
Den nezávislosti: Nový útok
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dvacet let jsme se připravovali. Oni také.
Potom, co Den nezávislosti redefinoval velkofilmy, přinese další kapitola globální katastrofu nepředstavitelných rozměrů. Za využití posbírané mimozemské technologie spolupracují pozemské národy na ohromujícím obranném programu, jehož úkolem je ochrana planety. Na bezprecedentní vyspělou sílu mimozemšťanů se připravit nelze. Jedině vynalézavost několika statečných mužů a žen může pozemšťany zachránit před vyhynutím.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Roland Emmerich
Hrají a postavy: Maika Monroe (Patricia Whitmore), Joey Kingová (Sam), Liam Hemsworth (Jake Morrison), Judd Hirsch (Julius Levinson), William Fichtner (General Adams), Charlotte Gainsbourgová (Dr. Catherine Marceaux)
Scénář: Nicolas Wright, James Vanderbilt, Dean Devlin
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko