Sledovat film
Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
online

Film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
  Trailer  k filmu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
Přehrajte si film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 485 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

Stará nenávist netrouchniví.
V roce 2009 přinesl Wirkola na stříbrná plátna kin hororovou komedii Mrtvý sníh, ve které nechal ožít nacistické zombie na zamrzlých pláních severního Norska. Jejich mise však neskončila a ve snímku Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý se chystají na totální genocidu, aby tak dostáli svému poslání - nastolit vládu jednoho vůdce. Pokud si myslíte si, že váš nejhorší den je ten, kdy zabijí vaši přítelkyni sekyrou, vám uříznou motorovou pilou ruku a s hrůzou v očích sledujete, jak armáda nacistických zombie požírá vaše kamarády, tak to se šeredně mýlíte. To je teprve začátek.

Originální název:

Dead Snow: Red vs. Dead

Žánr: Komedie, Akční, Horor
Režie: Tommy Wirkola
Hrají a postavy: Vegar Hoel (Martin), Orjan Gamst (Herzog), Martin Starr (Daniel), Jocelyn DeBoer (Monica), Ingrid Haas (Blake), Stig Frode Henriksen (Glenn Kenneth)
Země: Norsko, Island
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 2.3.2024 22:00

Recenze filmu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý:

Jedine hororove komedie, ktore doteraz obhajujem su Dzexonove Braindead a bad taste. Tu sa spaja voda s ohnom, horory a komedie velmi xebe nejdu. Sceny s tankom mali nieco do seba, to uznavam : 55 %
60% Martin7414
Bigger, badder, better výjimečně funguje. Dead Snow 2 kašle na pomalejší formuli jedničky a hned zpočátku rozjíždí megamasakr na téma Sto způsobů, jak vás můžou nacistické zombie umlátit na záchodě. Je to megabrutální, megaakční a megavtipné a pátou hvězdu tomu nehodím jenom za ten prostředek, kdy film trochu ztratí tempo. Ale pak nastoupí sovětští zomboni a opět začne zábavička, ve které důchodci schytávají rány kladivem, děti jsou vyhazovány z oken a tanky přejíždějí invalidy. A policajty. Nejlepší akční scény od The World's End a na konec trochu staré dobré nekrofilie. Tohle chcete vidět!
Raziel_cz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina