Sledovat film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
  Trailer k filmu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý   Sledovat 1545 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Horor, Komedie
Režie:
Tommy Wirkola
Hrají a postavy:
Vegar Hoel (Martin), Orjan Gamst (Herzog), Martin Starr (Daniel), Jocelyn DeBoer (Monica), Ingrid Haas (Blake), Stig Frode Henriksen (Glenn Kenneth)
Země:
Norsko, Island
Rok výroby:
2014
Popis:
Stará nenávist netrouchniví.

V roce 2009 přinesl Wirkola na stříbrná plátna kin hororovou komedii Mrtvý sníh, ve které nechal ožít nacistické zombie na zamrzlých pláních severního Norska. Jejich mise však neskončila a ve snímku Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý se chystají na totální genocidu, aby tak dostáli svému poslání - nastolit vládu jednoho vůdce. Pokud si myslíte si, že váš nejhorší den je ten, kdy zabijí vaši přítelkyni sekyrou, vám uříznou motorovou pilou ruku a s hrůzou v očích sledujete, jak armáda nacistických zombie požírá vaše kamarády, tak to se šeredně mýlíte. To je teprve začátek.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko