Sledovat film
Chobotnička
online

Film Chobotnička
  Trailer k filmu Chobotnička Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Doplňte si svou jedinečnou sbírku filmů s agentem 007!
Vzácná starožitnost, která patřila carskému rodu Romanovců, zmizí z Moskvy. Agent Secret Service ji sice získá, ale pronásledovatelé ho smrtelně poraní. James Bond diky dražbě okamžitě poznává, kdo ji chce za každou cenu dostat zpět. Dostává se tak do hry, kde jde kromě diamantů i o mnohem nebezpečnější věc. Vstupuje do ní totiž šílený generál Orlov. Chce útočit na Německo, ale jeho nadřízení jsou proti. To však neznamená, že by se Orlov vzdal. Bond by mohl získat potřebné informace v nepřístupném sídle ženy s tetováním chobotničky. Ta je stejně krásná jako nebezpečná.

Žánr: Akční
Režie: John Glen
Hrají a postavy: Roger Moore (James Bond), Maud Adamsová (Chobotnička), Louis Jourdan (Kamal Kahn), Kristina Waybornová (Magda), Kabir Bediová (Gobinda), Steven Berkoff (Orlov)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko