Film
Charlieho země

Film Charlieho země
  Trailer  k filmu Charlieho země
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Charlieho země

Severní cíp australského kontinentu je domovem pro komunitu původních aboridžinských obyvatel. Jedním z nich je i Charlie, který se marně snaží nalézt rovnováhu a zázemí v novém společenském uspořádání vládnoucí třídy bílých přistěhovalců. Ti si nárokují zdejší půdu a vynucují dovezené zákony a normy, jež mají pramálo společného s respektem k tradicím původních obyvatel a s jejich přirozeností. Charlieho touha přijmout atraktivní životní styl přistěhovalců brzy naráží na kulturní nepochopení a normativní zákony, jež původním obyvatelům navyklým na organický život v přírodě nedávají smysl. Jeho odchod zpět do divočiny však ukazuje, že pro opětovné nalezení cesty ke svobodnému a tradičnímu životu lovce může být také již pozdě.

Originální název:

Charlie's Country

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: Rolf de Heer
Hrají a postavy: David Gulpilil (Charlie), Peter Djigirr (Black Pete), Luke Ford (Luke), Wayne Anthoney (smírčí soudce), Dellax Barra (tancující dítě), Craig Behenna
Země: Austrálie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Film Europe
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina