Film Charlieho země

Sledovat film
Charlieho země
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Severní cíp australského kontinentu je domovem pro komunitu původních aboridžinských obyvatel. Jedním z nich je i Charlie, který se marně snaží nalézt rovnováhu a zázemí v novém společenském uspořádání vládnoucí třídy bílých přistěhovalců. Ti si nárokují zdejší půdu a vynucují dovezené zákony a normy, jež mají pramálo společného s respektem k tradicím původních obyvatel a s jejich přirozeností. Charlieho touha přijmout atraktivní životní styl přistěhovalců brzy naráží na kulturní nepochopení a normativní zákony, jež původním obyvatelům navyklým na organický život v přírodě nedávají smysl. Jeho odchod zpět do divočiny však ukazuje, že pro opětovné nalezení cesty ke svobodnému a tradičnímu životu lovce může být také již pozdě.

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Rolf de Heer
Hrají a postavy: David Gulpilil (Charlie), Peter Djigirr (Black Pete), Luke Ford (Luke), Wayne Anthoney (smírčí soudce), Dellax Barra (tancující dítě), Craig Behenna
Scénář: David Gulpilil, Rolf de Heer
Země: Austrálie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko