Sledovat film Čaroděj ze země lží online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čaroděj ze země lží
  Trailer k filmu Čaroděj ze země lží   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Barry Levinson
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Bernie Madoff), Hank Azaria (Frank Dipascali), Michelle Pfeifferová (Ruth Madoff), Kristen Connolly (Stephanie Madoff), Lily Rabeová (Catherine Hooper), Alessandro Nivola (Mark Madoff)
Scénář:
Diana Henriques, Sam Levinson, Samuel Baum, John Burnham Schwartz
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Robert De Niro a Michelle Pfeifferová excelují ve snímku, který nabízí pohled do zákulisí rozsáhlé pyramidové hry Bernieho Madoffa. Zkoumá, jakým způsobem do ní byla zatažena veřejnost, i sled ničivých událostí, které napáchala.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko