Film Byl jednou jeden polda

Sledovat film
Byl jednou jeden polda
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Major Maisner poprvé zasahuje, aneb koktejl policejní akademie v českém balení.
Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi FBI a dostává se po nepříliš jemném kanadském žertíku do sporu se svým podřízeným, do sporu, který končí nefalšovaným přepadením banky.

Žánr: Komedie
Režie: Jaroslav Soukup
Hrají a postavy: Ladislav Potměšil (Major Václav Maisner), Miroslav Moravec (Náměstek ministra vnitra), Rudolf IV. Hrušínský (Robert), Rudolf III. Hrušínský (Patolog Slavíček), Simona Krainová (Simona Ptáčková), Jana Synková (Psycholožka Kudláková)
Scénář: Jaroslav Soukup, Miroslav Vaic, Jaroslav Vokřál
Země: Česká republika
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko