Sledovat film Byl jednou jeden polda online

Přehrajte si film Byl jednou jeden polda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Byl jednou jeden polda na !
  Trailer k filmu Byl jednou jeden polda   Sledovat Byl jednou jeden polda online
Žánr:
komedie
Režie:
Jaroslav Soukup
Hrají a postavy:
Ladislav Potměšil (Major Václav Maisner), Miroslav Moravec (Náměstek ministra vnitra), Rudolf IV. Hrušínský (Robert), Rudolf III. Hrušínský (Patolog Slavíček), Simona Krainová (Simona Ptáčková), Jana Synková (Psycholožka Kudláková)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Major Maisner poprvé zasahuje, aneb koktejl policejní akademie v českém balení.

Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi FBI a dostává se po nepříliš jemném kanadském žertíku do sporu se svým podřízeným, do sporu, který končí nefalšovaným přepadením banky.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski