Film Břicho bestie

Sledovat film
Břicho bestie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bývalý agent bojuje v Thajsku o život své unesené dcery, která se stala návnadou ve smrtící politické hře.
Když je v Thajsku unesena dcera bývalého agenta Jakea Hoppera, její otec netuší, že se před ním rozehrává nebezpečná hra plná intrik, nebezpečí a surového násilí. Hopper odlétá do Bangkoku, kde požádá o pomoc své bývalé kolegy a společně se vydávají po stopách skupiny, o které si myslí, že Jessicu unesla. Při pátrání se Jake dostane do centra boje mezi zkorumpovaným thajským generálem a gangem překupníků zbraní. Pomalu přichází na to, že je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada.

Žánr: Akční
Režie: Siu-Tung Ching
Hrají a postavy: Steven Seagal (Jake Hopper), Byron Mann (Sunti), Monica Lová (Lulu), Tom Wu (Generál Jantapan), Sarah Malukul Laneová (Jessica Hopperová), Patrick Robinson (Leon Washington)
Scénář: Steven Seagal, James Townsend
Země: Kanada, Hong Kong, Velká Británie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 48 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko