Sledovat film Břicho bestie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Břicho bestie
  Trailer k filmu Břicho bestie   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční
Režie:
Siu-Tung Ching
Hrají a postavy:
Steven Seagal (Jake Hopper), Byron Mann (Sunti), Monica Lová (Lulu), Tom Wu (Generál Jantapan), Sarah Malukul Laneová (Jessica Hopperová), Patrick Robinson (Leon Washington)
Scénář:
Steven Seagal, James Townsend
Země:
Kanada, Hong Kong, Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Bývalý agent bojuje v Thajsku o život své unesené dcery, která se stala návnadou ve smrtící politické hře.

Když je v Thajsku unesena dcera bývalého agenta Jakea Hoppera, její otec netuší, že se před ním rozehrává nebezpečná hra plná intrik, nebezpečí a surového násilí. Hopper odlétá do Bangkoku, kde požádá o pomoc své bývalé kolegy a společně se vydávají po stopách skupiny, o které si myslí, že Jessicu unesla. Při pátrání se Jake dostane do centra boje mezi zkorumpovaným thajským generálem a gangem překupníků zbraní. Pomalu přichází na to, že je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko