Sledovat film Boxer a smrť online

Přehrajte si film Boxer a smrť online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1433 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Boxer a smrť
  Sledovat Boxer a smrť online
Žánr:
Drama, tragedie
Režie:
Peter Solan
Hrají a postavy:
Štefan Kvietik (Jan Kopínek), Manfred Krug (Kraft), Valentina Thielová (Helga), Józef Kondrat (Venzlak), Edwin Marian (Willi), Gerhard Rachold (Holder)
Země:
Československo
Rok výroby:
1963
Popis:
Velitel koncentračního tábora Kraft náhodou zjistí, že vězeň Komínek má profesionální boxerské zkušenosti. Ze dne na den se z vězně stává Kraftův tréninkový partner, a nechtěně tak získává privilegované postavení v táboře. Jeho vnitřní postoj se však změní po smrti přítele a spoluvězně Venžiaka. Zlost a vzdor jej nakonec přivedou k otevřené revoltě. Film přináší nový pohled na téma degradace člověka v období fašismu skrze tragický příběh jednotlivce, jehož jedinou šancí na záchranu života je přijetí pravidel nerovné hry.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski