Sledovat film Bitva v Ardenách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bitva v Ardenách
  Trailer k filmu Bitva v Ardenách   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Válečný
Režie:
Ken Annakin
Hrají a postavy:
Henry Fonda (Nadporučík Col. Daniel Kiley), Robert Shaw (Plukovník Martin Hessler), Robert Ryan (Gen. Grey), Dana Andrews (Plukovník Pritchard), George Montgomery (Sgt. Duquesne), Ty Hardin (Nadporučík Schumacher)
Země:
USA
Rok výroby:
1965
Popis:
V zimních měsících roku 1944, krátce před přelomem roku, jsou spojenecké armády připraveny zaútočit na Německo. Hitler však vymyslí poslední zoufalý plán - nařídí svým armádám znovu zabrat Francii a obsadit strategicky důležitý přístav v belgických Antwerpách. "Battle of the Bulge" se snaží ukázat dosah konfliktu jak z perspektivy amerického důstojníka tajné služby, tak velitele německé tankové brigády.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski