Film Bitva v Ardenách

Sledovat film
Bitva v Ardenách
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V zimních měsících roku 1944, krátce před přelomem roku, jsou spojenecké armády připraveny zaútočit na Německo. Hitler však vymyslí poslední zoufalý plán - nařídí svým armádám znovu zabrat Francii a obsadit strategicky důležitý přístav v belgických Antwerpách. "Battle of the Bulge" se snaží ukázat dosah konfliktu jak z perspektivy amerického důstojníka tajné služby, tak velitele německé tankové brigády.

Žánr: Drama, Historický, Válečný
Režie: Ken Annakin
Hrají a postavy: Henry Fonda (Nadporučík Col. Daniel Kiley), Robert Shaw (Plukovník Martin Hessler), Robert Ryan (Gen. Grey), Dana Andrews (Plukovník Pritchard), George Montgomery (Sgt. Duquesne), Ty Hardin (Nadporučík Schumacher)
Scénář: Bernard Gordon, Philip Yordan, Milton Sperling
Země: USA
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko