Sledovat film Bezva ženská na krku online

Přehrajte si film Bezva ženská na krku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Bezva ženská na krku na !
  Trailer k filmu Bezva ženská na krku   Sledovat Bezva ženská na krku online
Žánr:
Komedie
Režie:
Tomáš Hoffman
Hrají a postavy:
Petra Hřebíčková (Eliška), Miroslav Táborský (starosta), Jiří Langmajer (Pavel), Ondřej Malý (Štětka), Ondřej Vetchý (Božíček), Jenovéfa Boková (Lucie)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Sympatická Eliška je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla. Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání - Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit…
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski