Sledovat film
Bezva ženská na krku
online

Film Bezva ženská na krku
  Trailer k filmu Bezva ženská na krku Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sympatická Eliška je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla. Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s

Žánr: Komedie
Režie: Tomáš Hoffman
Hrají a postavy: Petra Hřebíčková (Eliška), Miroslav Táborský (starosta), Jiří Langmajer (Pavel), Ondřej Malý (Štětka), Ondřej Vetchý (Božíček), Jenovéfa Boková (Lucie)
Scénář: Jiří Vejdělek
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 23.10.2022 16:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська