Sledovat film Bez kalhot XXL online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Bez kalhot XXL
  Trailer k filmu Bez kalhot XXL   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie
Režie:
Gregory Jacobs
Hrají a postavy:
Channing Tatum (Mike), Juan Piedrahita (Salvador), Sharon Blackwoodová (recepční v motelu), Alison Faulková (White Shadow), Josh Diogo (Pool Party Guy), Joe Manganiello (Big Dick Richie)
Scénář:
Reid Carolin
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Tři roky poté, co Mike ukončil kariéru striptéra, se i zbývající členové skupiny Králové Tampy chystají hodit ručník do ringu. Spolu s legendární hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním úžasném představení.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko