Film Královská noc

Sledovat film
Královská noc
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je 8. května 1945 a celý svět oslavuje konec války. Dvě mladé dívky mají příležitost si poprvé vyrazit ven a přidat se k velkolepým oslavám v Londýně. Prožijí nezapomenutelnou noc plnou dobrodružství, ale domů se vrátí příliš pozdě. Problém je, že to nejsou obyčejné dívky. Jejich domovem je totiž Buckinghamský palác a dvě teenagerky jsou princezna Margaret a budoucí královna Anglie, Alžběta II.

Žánr: Thriller, Drama, Romantický
Režie: Julian Jarrold
Hrají a postavy: Sarah Gadonová (Princess Elizabeth), Bel Powley (Princess Margaret), Emily Watsonová (Queen Elizabeth), Rupert Everett (King George), Mark Hadfield (Mickey), Jack Laskey (Captain Pryce)
Scénář: Trevor De Silva, Kevin Hood
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko