Sledovat film
Bahno z Mississippi
online

Film Bahno z Mississippi
  Trailer  k filmu Bahno z Mississippi
Přehrajte si film Bahno z Mississippi HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 499 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Bahno z Mississippi

Film odkrývá dobrodružství dvou chlapců - Ellise a jeho kamaráda Neckbona. Ti se potkávají s mužem, který si říká Mud a schovává se na břehu v zátoce řeky Mississippi. Mud jim vypráví neuvěřitelné věci, například, že v Texasu zabil člověka a pomstychtiví lovci odměn teď na něj líčí past. Plánuje, že se setká s láskou svého života Juniper, která na něj čeká ve městě, a společně s ní uprchne. I když jsou oba chlapci k jeho plánu skeptičtí, příběh je zaujme a souhlasí, že mu pomohou. Netrvá dlouho a Mudovy vize se naplní. Do jejich městečka přichází nádherná dívka spolu s řadou lovců odměn v patách.

Originální název:

Mud

Žánr: Drama
Režie: Jeff Nichols
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Mud), Reese Witherspoonová (Juniper), Tye Sheridan (Ellis), Jacob Lofland (Neckbone), Sam Shepard (Tom Blankenship), Ray McKinnon (stařešina Čechů)
Scénář: Jeff Nichols
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO 20.2.2024 23:35

Recenze filmu Bahno z Mississippi:

Nebylo to nejhorší ale ani nejlepší bohužel je tomu tak že to chtělo trochu zkrátit film byl zbytečně bez děje dlouhý.
70% Predeko
Moja prva skusenost s reziserom Jeffom Nicholsom a hned podpriemerny film. Namet kamaratstva Mek Konagyho /Amistad,, Ponorka U 571/ s dvoma chlapcami je nezaujimava, MekKonagy mozno vie hrat, ale ten herec mne rozhodne nie je sympaticky a doteraz som si nezvykol na jeho "super genialne herecke vykony". Okrem neho tu hra vsak krasna Reese Witherspoon /Walk the Line 2005 a Americke Psycho/, na ktoru sa aspon dobre pozera. Tempo je rozvlacne, film straca na razantnosti a postupne zacina divaka dokonale nudit. K tomu ta sialena minutaz 131 minut, to je des- bes. 40 %
40% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina