Sledovat film Babylon A.D. online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Babylon A.D.
  Trailer k filmu Babylon A.D.   Sledovat 1448 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Režie:
Mathieu Kassovitz
Hrají a postavy:
Vin Diesel (Toorop), Michelle Yeohová (sestra Rebecca), Mélanie Thierryová (Aurora), Lambert Wilson (Dr. Arthur Darquandier), Mark Strong (Finn), Jérôme Le Banner
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Vin Diesel v hlavní roli akčního sci-fi thrilleru Mathieu Kassovitze.

Děj se odehrává v blízké budoucnosti kde zkušený a trénovaný zabiják Thoorop má náročný úkol - musí eskortovat mladou dívku po dlouhé cestě z Ruska do Kanady. Časem zjišťuje že dívka není obyčejná - je totiž nakažena virem, který je geneticky vytvořen a klidně by se mohl stát činitelem pro vyhubení celého lidstva.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko