Film Atlas mraků

Sledovat film
Atlas mraků
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vše je propojeno.
Silné a inspirativní epické drama, Atlas Mraků, z dílny předních tvůrců Lany Wachowski, Toma Tykwera a Andyho Wachowski, zkoumá, jaký dopad má rozhodnutí jednotlivců na ostatní v přítomnosti, minulosti i budoucnosti. Drama, tajemství, akce a nekonečná láska se proplétají v několika časových rovinách. Zabiják v jednom životě se v dalším stane hrdinou a akt laskavosti rozhýbe vlnu reakcí a o několik století později se stane inspirací k revoluci.

Žánr: Drama, Mysteriózní, Science Fiction
Režie: Larry Wachowski, Andy Wachowski, Tom Tykwer
Hrají a postavy: Tom Hanks (doktor Henry Goose, recepční v hotelu, Isaac Sachs), Halle Berryová (domorodkyně, Jocasta Ayrsová, Luisa Reyová, neznám), Jim Broadbent (kapitán Molyneux, Vyvyan Ayrs, Timothy Cavendish,), Hugo Weaving (Haskell Moore, Tadeusz Kesselring, Bill Smoke, ses), Jim Sturgess (Adam Ewing, chudý hotelový host, Meganin otec, hor), Du-na Baeová (Tilda, Meganina matka, Mexičanka, Sonmi-451, Sonmi)
Scénář: Larry Wachowski, Andy Wachowski, Tom Tykwer, David Mitchell
Země: Německo, USA, Hong Kong, Singapur
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko