Sledovat film Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva online

Přehrajte si film Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Laurent Tirard
Hrají:
Gérard Depardieu (Obélix), Edouard Baer (Astérix), Guillaume Gallienne (Jolitorax), Vincent Lacoste (Goudurix), Valérie Lemercierová (Miss Macintosh), Fabrice Luchini (Jules César)
Země:
Francie, Španělsko, Itálie, Maďarsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Ti Angličani jsou fakt blázni.

Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům. Když Anticlimax popsal zoufalou situaci svých lidí, Galové mu darovali barel svého kouzelného lektvaru a Astérix a Obélix jsou pověřeni doprovodit ho domů. Jakmile dorazí do Británie, Anticlimax jim představí místní zvyky ve vší parádě a všichni to pořádně roztočí! Vytočený Caesar se však rozhodne naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže Normanďani touží po jediném - zažít strach. A to protože někde zaslechli přísloví:
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Filmbox

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.