Sledovat film
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
online

Film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
  Trailer  k filmu Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
Přehrajte si film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 326 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Ti Angličani jsou fakt blázni.
Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům. Když Anticlimax popsal zoufalou situaci svých lidí, Galové mu darovali barel svého kouzelného lektvaru a Astérix a Obélix jsou pověřeni doprovodit ho domů. Jakmile dorazí do Británie, Anticlimax jim představí místní zvyky ve vší parádě a všichni to pořádně roztočí! Vytočený Caesar se však rozhodne naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže Normanďani touží po jediném - zažít strach. A to protože někde zaslechli přísloví:

Originální název:

Astérix and Obélix: God Save Britannia

Režie: Laurent Tirard
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Obélix), Edouard Baer (Astérix), Guillaume Gallienne (Jolitorax), Vincent Lacoste (Goudurix), Valérie Lemercierová (Miss Macintosh), Fabrice Luchini (Jules César)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 53 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 2.11.2023 15:55
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina