Sledovat film
Paddington
online

Film Paddington
  Trailer  k filmu Paddington
Přehrajte si film Paddington HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 471 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Paddington

Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna - typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát...

Originální název:

Paddington Bear

Režie: Paul King
Hrají a postavy: Tim Downie (Montgomery Clyde), Madeleine Worrall (Susan Clydeová žena od cetovaele), Lottie Steer (mladý Millicent), Geoffrey Palmer (Head of Geographer's Guild), Theresa Watson (těsnopisec), Imelda Stauntonová (teta Lucy)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 30.12.2023 09:17

Recenze filmu Paddington:

Malý roztomilý méďa, typická britská rodina a Londýn. To je rodinný film plný dobrodružství a zábavy pro malé i velké. Divácky úspěšný ale snad jen pro ty diváky, kteří ještě neviděli tématicky obdobné starší snímky jako např. ´101 dalmatinů´ či ´Myšák Stuart Little´. Dějová linka je totiž velice obdobná. Vlastně je převzato od každého něco. Méďa jde do rodiny jako myšák Stuart a získat se ho snaží Millicent stejně jako dalmatiny Kruela De Vil. Těžko říci co k tomu tvůrce vedlo. Že by nedostatek tvůrčích nápadů? Každopádně je snímek povedený a toho je třeba se držet. O novou postavu malého medvěda se vůbec nejedná. Už byl použit v kresleném seriálu někdy v sedmdesátých letech a tvůrci ho nyní jen oživili.
80% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina