Sledovat film Angelika, markýza andělů online

Přehrajte si film Angelika, markýza andělů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, historický, romantický Angelika, markýza andělů na !
  Trailer k filmu Angelika, markýza andělů   Sledovat Angelika, markýza andělů online
Žánr:
dobrodružný, historický, romantický
Režie:
Bernard Borderie
Hrají a postavy:
Michèle Mercierová (Angélique Sancé de Monteloup), Robert Hossein (Jeoffrey de Peyrac), Jean Rochefort (Desgrez), Claude Giraud (Philippe de Plessis-Bellieres), Giuliano Gemma (Nicolas), Charles Régnier (Conan Becher)
Země:
Francie, Německo, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Byla krásná a hrdá, dovedla stejně silně milovat i nenávidět.

Do Angeliky se zamiloval už v jejím dětství venkovan Nicolas, ale protože v den její svatby kvůli Angelice zabije správce, musí uprchnout. Angelika náhodou odhalí intriky proti králi, a stane se tak značně nepohodlnou osobou pro královy nepřátele, kteří jí dají zavřít do kláštera. Vysvobodí ji až sňatek s bohatým hrabětem, kterého Angelika zná jen z řečí, které o něm kolují. Po prudké nenávisti přijde láska na život a na smrt. Hrabě de Peyrac je však příliš bohatý, vzdělaný a odvážný...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski