Sledovat film Anděl s křídly od krve online

Přehrajte si film Anděl s křídly od krve online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Anděl s křídly od krve
  Sledovat Anděl s křídly od krve online
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Rachel Feldman
Hrají a postavy:
Tracey Goldová (Liddy Carlyleová), Kevin Dobson (Donald Shawnessy), Dee Wallace-Stoneová (Maureen Shawnessyová), Cameron Bancroft (Jed Benton), Jeffrey Meek (Jackie Furst), Terry Hoyosová (Blanca)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Jak dlouho může děvče s pochybnou minulostí Liddy žít život někoho jiného?

Liddy pracuje v zastrčeném hostinci u opuštěné cesty. Chce skončit a jde za šéfem pro výplatu. Jenže šéf je ochotný dát jí peníze jen tehdy, když udělá striptýz. Liddy odmítne, šéfův bratr jí znásilní a ona je oba pobodá. Když utíká z místa činu, zastaví jí auto mladého páru, který má těsně po svatbě. Mladíkovi se podaří vyhnout sráže a sjíždí ze silnice a i s autem spadnou z vysokeho svahu. Přežije jen Liddy. Mladíkovi rodiče jí považují za jeho snoubenku. Odvezou jí k sobě a Liddy nemá odvahu přiznat pravdu, především když zjistí, že je těhotná. Ale Jed ji najde a začne ji vydírat. Liddy se konečně odhodlá se přiznat.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski