Film Amazonka

Sledovat film
Amazonka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Francouzská dobrodružná komedie o tom, co všechno vzešlo ze setkání energické astronomky, zloděje smaragdů a malé mimozemšťanky.
Na vysokohorské observatoři dochází k senzačnímu objevu. Je zachycen létající předmět se známkami života, který navíc vysílá signály k Zemi. Zanedlouho přistává UFO v hloubi deštného pralesa, kdesi v povodí Amazonky. Mladá astronomka Margot se okamžitě vydává do džungle, aby učinila svůj životní objev. V oněch místech žije muž, který studuje tamní faunu a flóru a jakékoliv vesmírné objevy mu leží někde. Naneštěstí potká na mostě dívku, která mu tvrdí, že je Lulu a je z cizí planety. Nic horšího už Eduarda nemohlo potkat...

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Romantický, Science Fiction
Režie: Philippe de Broca
Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (Edouard), Arielle Dombasleová (Margot), Patrick Bouchitey (Jeff Benard), Thylda Baresová (Lulu), André Penvern (obchodník Villeneuve), Jackie De la Nuez (starý šéf)
Scénář: Philippe de Broca, Serge Frydman
Země: Francie, Španělsko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko