Sledovat film Akce Kalimantan online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Akce Kalimantan
  Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Vladimír Sís
Hrají a postavy:
Piet Burnama, Bambang Hermanto (Bitah), Gustav Heverle, Bambang Irawan (Sarto), R.D. Ismail, Hana Kreihanslová
Země:
Československo
Rok výroby:
1962
Popis:
V Evropě se všeobecně málo mluví a ví o konfliktech, ve kterých po druhé světové válce bojovali a umírali Evropané. Jedním z takových byla snaha Nizozemí udržet své kolonie v Pacifiku. Snímek, který vznikl ve spolupráci indonéských a československých filmařů, přináší příběh indonéských výsadkářů během bojů o ostrov Kalimantan. Přes určitá zjednodušení (Nizozemci jsou pouze záporní) je snímek zajímavým svědectvím o armádě nezávislé Indonésie. Včetně detailů z jejich pro nás exotické výzbroje a výstroje. Část hereckého obsazení tvořili příslušníci paraoddílů indonéského letectva.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko