Film Drak sa vracia

Sledovat film
Drak sa vracia
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Místní vyhnanec Martin Lepiš, kterému nikdo neřekne jinak než "Drak", se vrací do rodné vesnice, ze které byl před několika lety donucen odejít, protože prý přitahoval neštěstí. Lepiš se již podruhé pokouší zapadnout do uzavřeného vesnického společenství. Uvědomuje si, že bude muset dokázat svou loajalitu. Ve stejnou dobu zuří v okolí požáry, které ohrožují stáda dobytku. "Drak" se přihlásí jako dobrovolník, aby dokázal, jak moc je místnímu společenství oddaný.

Žánr: Drama
Režie: Eduard Grečner
Hrají a postavy: Radovan Lukavský (drak), Gustáv Valach (Simon), Emília Vášáryová (Eva), Viliam Polónyi (starosta vesnice), Jela Bučková, Jozef Čierny
Scénář: Eduard Grečner
Země: Československo
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko