Sledovat film Akce Arktida online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Akce Arktida
  Sledovat 1585 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Grethe Boe-Waal
Hrají a postavy:
Kaisa Gurine Antonsen (Julia), Lars Arentz-Hansen (Oberst Holm), Nicolai Cleve Broch (Far), Ida Leonora Valestrand Eike (Ida), Leonard Valestrand Eike (Sindre), Kristofer Hivju (Fangstmann)
Scénář:
Grethe Boe-Waal
Země:
Norsko
Rok výroby:
2014
Popis:
I příběh z ledové pustiny může být plný hřejivého úžasu.

Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci - dvojčata Ida a Sindre - schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se Julii tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům zužitkovat svou vynalézavost k záchraně života svého i obou sourozenců?
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko