Film Akce Arktida

Sledovat film
Akce Arktida
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

I příběh z ledové pustiny může být plný hřejivého úžasu.
Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci - dvojčata Ida a Sindre - schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se Julii tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům zužitkovat svou vynalézavost k záchraně života svého i obou sourozenců?

Žánr: Dobrodružný, Rodinný
Režie: Grethe Boe-Waal
Hrají a postavy: Kaisa Gurine Antonsen (Julia), Lars Arentz-Hansen (Oberst Holm), Nicolai Cleve Broch (Far), Ida Leonora Valestrand Eike (Ida), Leonard Valestrand Eike (Sindre), Kristofer Hivju (Fangstmann)
Scénář: Grethe Boe-Waal
Země: Norsko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko