Sledovat film Afričan online

Přehrajte si film Afričan online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Afričan online
Žánr:
dobrodružný, komedie
Režie:
Philippe de Broca
Hrají:
Catherine Deneuveová (Charlotte), Philippe Noiret (Victor), Jean-François Balmer (Paul Planchet), Jacques François (Le docteur Patterson), Jean Benguigui (Aristote Poulakis), Joseph Momo (Bako)
Země:
Francie
Rok výroby:
1983
Popis:
Svérázný pilot je ochránce afrických zvířat a také manžel šarmantní dámy, která má odvážné plány.

Biolog Victor opustil před léty manželku i Paříž a usadil se v Africe u Vilémova jezera. Pracuje jako pilot ve zdejší přírodní rezervaci, svádí neustálé boje s pytláky, zařídil si i příjemné soukromí - žije s domorodou krasavicí. Za této situace nečekaně přijíždí jeho žena Charlotte, která se má podílet na budování monstrózního rekreačního střediska v divočině. A právě Victor dostává příkaz, aby ji letadlem dopravil na místo určení. Nesmyslné komerční plány mají zjevnou naději na uskutečnění, Victor se tedy rozhodne pro značně nebezpečnou lest...
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.