Film Láska na první boj

Sledovat film
Láska na první boj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V armádě jde o život, v lásce však o přežití.
Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny, kolegů z práce a nejbližších přátel. Avšak jednoho dne si v sousedství všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Avšak Arnaud je mírumilovný a bere věci tak, jak jsou, a naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat a chránit, čím se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama. Nic však nevyjde podle jejich plánu, protože vzájemně nepatří do svých rozdílných světů. Jediným východiskem je si společně vytvořit nový.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Thomas Cailley
Hrají a postavy: Adele Haenelová (Madeleine Beaulieu), Kévin Azais (Arnaud Labréde), Antoine Laurent (Manu Labréde), Brigitte Roüanová (Héléne Labréde), Lebghil William (Xavier), Thibaut Berducat (Victor)
Scénář: Thomas Cailley, Claude Le Pape
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko