Sledovat film
Láska na první boj
online

Film Láska na první boj
  Trailer  k filmu Láska na první boj
Přehrajte si film Láska na první boj HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 317 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

V armádě jde o život, v lásce však o přežití.
Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny, kolegů z práce a nejbližších přátel. Avšak jednoho dne si v sousedství všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Avšak Arnaud je mírumilovný a bere věci tak, jak jsou, a naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat a chránit, čím se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama. Nic však nevyjde podle jejich plánu, protože vzájemně nepatří do svých rozdílných světů. Jediným východiskem je si společně vytvořit nový.

Originální název:

Fighters

Režie: Thomas Cailley
Hrají a postavy: Adele Haenelová (Madeleine Beaulieu), Kévin Azais (Arnaud Labréde), Antoine Laurent (Manu Labréde), Brigitte Roüanová (Héléne Labréde), Lebghil William (Xavier), Thibaut Berducat (Victor)
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 11.11.2023 10:35
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina