Sledovat film Láska na první boj online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Láska na první boj
  Trailer k filmu Láska na první boj   Sledovat 1485 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Thomas Cailley
Hrají a postavy:
Adele Haenelová (Madeleine Beaulieu), Kévin Azais (Arnaud Labréde), Antoine Laurent (Manu Labréde), Brigitte Roüanová (Héléne Labréde), Lebghil William (Xavier), Thibaut Berducat (Victor)
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
V armádě jde o život, v lásce však o přežití.

Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny, kolegů z práce a nejbližších přátel. Avšak jednoho dne si v sousedství všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Avšak Arnaud je mírumilovný a bere věci tak, jak jsou, a naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat a chránit, čím se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama. Nic však nevyjde podle jejich plánu, protože vzájemně nepatří do svých rozdílných světů. Jediným východiskem je si společně vytvořit nový.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko