Sledovat film
96 hodin
online

Film 96 hodin
  Trailer  k filmu 96 hodin
Přehrajte si film 96 hodin HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 529 filmů a 158 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: 96 hodin

Čas odplaty nadešel!
Bývalý špión Bryan svolí s cestou své sedmnáctileté dcery Kim do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit. Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Využije všech svých schopností a zjistí, že padla do rukou obchodníků s bílým masem. Nečeká na nic a vezme spravedlnost do svých rukou...

Originální název:

Taken

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Režie: Pierre Morel
Hrají a postavy: Liam Neeson (Bryan), Maggie Graceová (Kim), Leland Orser (Sam), Jon Gries (Casey), David Warshofsky (Bernie), Alejandra Floresová (služka)
Země: Francie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 7.4.2024 22:05
Stanice dostupná v balíčcích: KLASIK (7 dní zpětně), MAX (7 dní zpětně)

Recenze filmu 96 hodin:

Naprosto fascinující akčňák plný napětí a super akce. Hlavní hrdina je prostě naprosto odhodlaný a tak vzniká mnoho parádních záběrů i scén napříč celým dílem. Asi nakonec ta jeho špionská paranoia na něco dobrá byla...Nebudete se nudit.
80% Trexes
Tak tohle pro mě bylo sakra obrovský překvapení. Schválně jsem si to nechala z filmové výzvy od kamarádky jako poslední film, protože byl nejkratší a po dlouhé době se mi stalo, že jsem si přála, aby ten film byl delší, i když by to asi bylo na škodu, protože to krásně utíká. Napětí provází celý film už od scény z koncertu až po samotný konec filmu. Občas mi to možná utíkalo až příliš rychle, ale to je jen malý detail, jinak je to pro mě dokonalý akční thriller.
100% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina