Film
8bitové Vánoce

Film 8bitové Vánoce
  Trailer  k filmu 8bitové Vánoce
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V Chicagu osmdesátých let se desetiletý chlapec vydává na cestu, aby získal vánoční dárek své generace: nejnovější a nejlepší videoherní systém.
Zábavný příběh plný dětských dobrodružství se odehrává na předměstí Chicaga na konci 80. let minulého století. Hlavním hrdinou je desetiletý Jake Doyle, který se snaží získat k Vánocům nejnovější a nejlepší videoherní systém.

Originální název:

8-Bit Christmas

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Michael Dowse
Hrají a postavy: Winslow Fegley (Jake Doyle), Neil Patrick Harris (Jake Doyle), Steve Zahn (John Doyle), June Diane Raphael (Kathy Doyle), Bellaluna Resnick (Lizzy Doyle), Sophia Reid-Gantzert (Annie Doyle)
Scénář: Kevin Jakubowski
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: HBO3
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina