Sledovat film 3:15 Zemřeš online

Přehrajte si film 3:15 Zemřeš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1227 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 3:15 Zemřeš
  Trailer k filmu 3:15 Zemřeš   Sledovat 3:15 Zemřeš online
Žánr:
Drama, Horor, Thriller
Režie:
Andrew Douglas
Hrají a postavy:
Ryan Reynolds (George Lutz), Melissa Georgeová (Kathy Lutzová), Jesse James (Billy Lutz), Jimmy Bennett (Michael Lutz), Chloe Moretzová (Chelsea Lutzová), Rachel Nicholsová (Lisa)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Od tvůrců Texaského masakru motorovou pilou.

13. listopadu 1974 obdržela policie šílený telefonát, který je zavedl do Ocean Avenue 112 v Amityville, Long Island. Uvnitř rozlehlého domu se jim naskytla děsivá scéna - celá rodina DeFeových byla zavražděna. V následujících dnech se Ronald DeFeo, Jr. přiznal k tomu, že postupně zastřelil své rodiče a čtyři sourozence, a tvrdil, že hlasy v domě ho vedly ke spáchání těchto hrůzných vražd. O rok později se George a Kathy Lutzovi a jejich děti stěhují do tohoto domu a věří, že bude jejich vysněným domovem. Ale krátce poté, co se zabydlí, začnou se dít podivné a nevysvětlitelné věci, ze všech koutů domu se ozývají podivné hlasy...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski