Dokument
Základní instinkt 2

Dokument Základní instinkt 2
  Trailer  k pořadu Základní instinkt 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Základní instinkt 2

Vážený londýnský psychiatr Dr. Michael Glass je právě na vrcholu své kariéry. Charismatický, úspěšný, vede prosperující praxi, je velice uctíván mezi svými kolegy a jeho akademické články mu přinesly chválu a úspěch. V momentě, kdy ho superintendant Roy Wasburn požádá o hodnocení krásné a okouzlující ženy, která je spojena se záhadnou smrtí proslulé sportovní hvězdy, je jeho život převrácen naruby ...

Originální název:

Basic Instinct 2

Hrají a postavy: Stan Collymore (Kevin Franks), Sharon Stoneová (Catherine Davis Tramellová), Neil Maskell (detektiv Ferguson), David Thewlis (Roy Washburn), Jan Chappellová (Angela), Anne Caillonová (Laney Wardová)
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 44 %
Vysíláno na: Spektrum Home

Recenze uživatelů:

Slabota a klasicky dokaz toho, ze dvojky su vacsinou regulerne podradne filmy. Aj ked sem tam sa nejaka vynimka najde /Terminator 2 ....../, je to zufalo malokedy. No nic to, Paul Verhoeven ako reziser je tatam, Z ustredneho hereckeho dua ostala len Sharon Stone, scenar je slaby, po detektivnej atmosfere ani stopy a ani prednosti Sharon Stone nezachrania film od 31 %
40% Martin7414
Keby nebola predtým jednotka, bolo by to tak na 2-3 hviezdicky. Ale takto .. je to trapas. Ale Sharon vyzera stale dobre, akurat sa mi javi viac stupidne nez sexy.
fretakata5
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina