Sledovat Občan Havel online

Sledujte Občan Havel online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Dokument Občan Havel na !
  Sledovat Občan Havel online
Žánr:
Dokument
Režie:
Pavel Koutecký
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Vytvořit čtyřhodinovou verzi dokumentu pro televizi byl ještě původní nápad Pavla Kouteckého," říká Jarmila Poláková, producentka nejnavštěvovanějšího českého dokumentu Občan Havel. Po Kouteckého tragické smrti se stejně jako v případě celovečerní verze pro kina ujali tohoto úkolu režisér Miroslav Janek se svou ženou, střihačkou Toničkou Jankovou. V dílech pojmenovaných Kandidát, Dusno, Krize a Odcházení se seznámíme s řadou zajímavých zákulisních scén, které se do filmu Občan Havel nevešly; ať už jde o cesty bývalého prezidenta po světě i po Česku, události spojené s výzvou Děkujeme, odejděte, krizi České televize, pražské zasedání MMF, summit NATO či neformální setkání disidentů pozvaných Havlem na šneky. Při sledování mnoha scén musí divák před Havlovou otevřeností a schopností ?jít s kůží na trh" v duchu smeknout. Velký prostor má ve snímku také dobové televizní zpravodajství, které výmluvně ukazuje vývoj České republiky během Havlova prezidentského období.
Hodnocení:
60 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski