Dokument Jak funguje vesmír

Sledovat
Jak funguje vesmír
online

Sledujte Jak funguje vesmír online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 130 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Do hlubin času a prostoru nekonečného vesmíru. Od velkého třesku až po hledání života v hlubokém vesmíru. Z miniaturního bodu menšího než atomová částice vzniklo něco, co dnes nazýváme vesmírem. Vývoj galaxií, které dnes máme nad hlavami, trval miliardy let. Od objevu první planety obíhající kolem jiné hvězdy, bylo doposud rozpoznáno na stovky dalších slunečních soustav. V naučném dokumentu Jak funguje vesmír prozkoumáme nejen zrod vesmíru, ale podíváme se i na planety a jejich měsíce, které se jeví jako vhodné pro vznik života. Černé díry, supernovy, obrovské koule žhavého plynu, osamělé ledové světy a mnoho dalšího krásného a neuvěřitelného.

Žánr: Dokument, Přírodní svět, Věda
Režie: Adam Warner, Peter Chinn, Louise Say, Lorne Townend, Shaun Trevisick, Kate Dart
Hrají a postavy: Edo Berger (Edo Berger - Professor of Astronomy, Harward Unive), James S. Bullock (Tim O'Brien - Astrophysicist), Moogega Cooper (Moogega Cooper - Planetary Protection Engineer), Dan Durda (Dan Durda - Phd., Astrophysicist), Woody Fischer (Woody Fischer - Geobiologist), Lawrence Krauss (Lawrence Krauss - Professor, Theoretical Physicist)
Země: USA
Rok výroby: 2010-2015
Hodnocení: 89 %

Seznam epizod

Série 4:
(1) Jak vesmír stvořil vaše auto - sledovat
(2) Zlé dvojče Venuše - sledovat
(3) Obří černá díra - sledovat
(4) Edge of the Solar System - sledovat
Série 5:
(1) Tajemství deváté planety - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko