Sledovat Jak funguje vesmír online

Sledujte Jak funguje vesmír online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 124 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Jak funguje vesmír
  Sledovat Jak funguje vesmír online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument, Přírodní svět, Věda
Režie:
Adam Warner, Peter Chinn, Louise Say, Lorne Townend, Shaun Trevisick, Kate Dart
Hrají a postavy:
Edo Berger (Edo Berger - Professor of Astronomy, Harward Unive), James S. Bullock (Tim O'Brien - Astrophysicist), Moogega Cooper (Moogega Cooper - Planetary Protection Engineer), Dan Durda (Dan Durda - Phd., Astrophysicist), Woody Fischer (Woody Fischer - Geobiologist), Lawrence Krauss (Lawrence Krauss - Professor, Theoretical Physicist)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Do hlubin času a prostoru nekonečného vesmíru. Od velkého třesku až po hledání života v hlubokém vesmíru. Z miniaturního bodu menšího než atomová částice vzniklo něco, co dnes nazýváme vesmírem. Vývoj galaxií, které dnes máme nad hlavami, trval miliardy let. Od objevu první planety obíhající kolem jiné hvězdy, bylo doposud rozpoznáno na stovky dalších slunečních soustav. V naučném dokumentu Jak funguje vesmír prozkoumáme nejen zrod vesmíru, ale podíváme se i na planety a jejich měsíce, které se jeví jako vhodné pro vznik života. Černé díry, supernovy, obrovské koule žhavého plynu, osamělé ledové světy a mnoho dalšího krásného a neuvěřitelného.
Hodnocení:
89 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko