Dokument
Černý čtvrtek

Dokument Černý čtvrtek
  Trailer  k pořadu Černý čtvrtek
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Černý čtvrtek

Drogová mafie je neúprosná a kdo se jednou ocitl v nebezpečném obchodním kolotoči, už se ven nedostane. Casey to pozná na vlastní kůži.
Casey Weels je bývalý drogový dealer, který žije již nějáký čas spořádaným rodinným životem. Přestěhoval se do Houstonu, kde pracuje jako architekt a chystá se s manželkou adoptovat dítě. Vše se zdá být v pořádku, až do chvíle, kdy se objeví jeho bývalý parťák z vězení a přinese nějáké zboží. Casey je znovu stržen do bývalého života a navíc se setkává se svou bývalou přítelkyní a všemi známými z ulice. A aby toho nebylo málo, tak do hry ještě vstupuje pracovník adopční kanceláře. Vše je ztraceno!

Originální název:

Thursday

Režie: Skip Woods
Hrají a postavy: Thomas Jane (Casey), Aaron Eckhart (Nick), Paulina Porizkova (Dallas), James LeGros (Billy Hill), Paula Marshallová (Christine), Michael Jeter (doktor Jarvis)
Scénář: Skip Woods
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Spektrum Home
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina