Sledovat 66 sezón online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument 66 sezón
  Sledovat 1522 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
dokument
Režie:
Péter Kerekes
Země:
Slovensko, Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Stylizovaný dokumentární film během ukazující zhuštěně 66 sezón Starého bazénu v Košicích. Celý příběh tohoto místa střetávání lidí rámují obrazové vzpomínky režiséra na svého dědečka. S jemným nádechem nostalgie se Kerekes pokouší zrekonstruovat obraz o jeho námořnických snech. Tuto dějovou linii podporuje a obohacuje i vyprávění režisérovy babičky. Narativní tok filmu však není koncentrovaný jen na tuto tématickou vrstvu, rozrůstá se do různorodých vypravěčských stran, které jsou součástí vzpomínek vícero postav, jejich životních osudů a příběhů. Prostřednictvím nich je mořné vidět i drobné střípky z dob komunizmu, kolokaustu a jiných událostí 2. světové války. I přesto, že do filmu jsou vsazeny střípky historie, působí sníkem uvolněně a vtipně - jak řekl reřisér sými slovy: "hravě".
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski