Sledovat 66 sezón online

Sledujte 66 sezón online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument 66 sezón na !
  Sledovat 66 sezón online
Žánr:
dokument
Režie:
Péter Kerekes
Země:
Slovensko, Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Stylizovaný dokumentární film během ukazující zhuštěně 66 sezón Starého bazénu v Košicích. Celý příběh tohoto místa střetávání lidí rámují obrazové vzpomínky režiséra na svého dědečka. S jemným nádechem nostalgie se Kerekes pokouší zrekonstruovat obraz o jeho námořnických snech. Tuto dějovou linii podporuje a obohacuje i vyprávění režisérovy babičky. Narativní tok filmu však není koncentrovaný jen na tuto tématickou vrstvu, rozrůstá se do různorodých vypravěčských stran, které jsou součástí vzpomínek vícero postav, jejich životních osudů a příběhů. Prostřednictvím nich je mořné vidět i drobné střípky z dob komunizmu, kolokaustu a jiných událostí 2. světové války. I přesto, že do filmu jsou vsazeny střípky historie, působí sníkem uvolněně a vtipně - jak řekl reřisér sými slovy: "hravě".
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski