Sledovat Ztracený princ online

Přehrajte si Ztracený princ online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 116 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Ztracený princ
  Sledovat Ztracený princ online
Žánr:
Dobrodružný, Pohádka
Režie:
Václav Křístek
Hrají a postavy:
Petr Štěpán (Plavák), Marián Geišberg (Král Artur), Vladimír Marek (Regent), Lenka Vlasáková (Komorná Salome), Barbora Mudrová (Princezna Aurora), Anezka Pohorská (Princezna Aurora (hlas))
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Kam zmizel princ Rujan? Jel zabít draka? Ale kde je ten drak? Vojenský veterán Plavák s pomocí trpaslíka Trpaje a princezny Aurory vyluští ještě víc.

Pohádka o vítězství lásky a dobra, ale i o zmoudření a zralých rozhodnutích, ke kterým následníci vládnoucích dynastií v novém postavení dospějí. Princ Rujan z království Arkádie zabije draka, kterému měla být obětována princezna z knížectví Akvitánského. Můžeme mít tedy radost z toho, že dobro opět zvítězilo, ale tak snadné to nebude. Jsme totiž na samém začátku příběhu, ve kterém zlo bude mít chvílemi navrch a křivdy z minula se v nové generaci přihlásí o slovo. Stará známá pravda o tom, že každý zlý skutek se později vymstí, se promítá do osudu všech pohádkových hrdinů.
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski