Sledovat
Vodnická čertovina
online

Vodnická čertovina
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Úsměvná pohádka o lidské hlouposti.
Vodníci přece nejsou, na vodníky věří jenom pověrčivé báby a chudák porybný, co mu z hlídání kapříků už drobátko straší ve věži. Tak si to aspoň myslí švec s krejčím, kteří drancují rybník, aby měly jejich povedené ženušky na parádu. A co teprve, když se jim povede kolosální úlovek a vytáhnou kapra, většího nikdo neviděl. Hned se jim v lakotných myslích vynoří plán, jak kapra vydávat za vodníka, vystavovat ho po hospodách a vydělat hromady peněz. Jenomže - není kapr jako kapr, zvláště pak kapr v pohádce. Jak to s oběma chamtivci dopadlo, se dozvíte ve veselém pohádkovém příběhu Vodnická čertovina.

Žánr: Pohádka
Hrají a postavy: Bořivoj Navrátil (Vodník Vlnka), Miroslav Vladyka (Pytlák Nitka), Václav Vydra (Pytlák Kopýtko), Dagmar Havlová, Taťjana Medvecká, Ladislav Mrkvička (Porybný Čeřínek)
Scénář: Antonín Jiráček
Země: Česká republika
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 31.10.2021 13:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko