Sledovat MAHARAL - Tajemství talismanu online

Přehrajte si MAHARAL - Tajemství talismanu online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Dobrodružný MAHARAL - Tajemství talismanu na ČT :D!
  Sledovat MAHARAL - Tajemství talismanu online
Žánr:
Dobrodružný
Režie:
Pavel Jandourek
Hrají a postavy:
Adriana Neubauerova (Alena), Tomáš Materna (David), Matyáš Valenta (selský synek Ondra), Petra Simberová (Veronika, hospodyně u Sýkorů), Petra Šimberová (Veronika, hospodyně u Sýkorů), Barbora Seidlová (Kristina Konecna)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Realita nebo fikce?

Tří pražské děti - Alena, David, Ondra a tří dospělí - hledač pokladů Aarona Cohen (Davidův dědeček), Alenina sestra Kristýna, která se zabývá dějinami na univerzitě, a slovenský historik Martin Šimka, se společně vydávají do pražských tajemných zákoutí nalézt ztracenou knihu a také údajný poklad Rudolfa ll., k jehož nalezení jim má kniha pomoci.... Čeká nás setkání s tajemnem a nebezpečím, budeme procházet uličkami a sklepeními staré Prahy - nebezpečná cesta začíná...
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski