Sledovat
Zataženo, občas trakaře 2
online

Zataženo, občas trakaře 2
  Trailer  k pořadu Zataženo, občas trakaře 2
Přehrajte si Zataženo, občas trakaře 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Blíží se něco velkého.
Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru...

Originální název:

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Hrají a postavy: Bill Hader (Flint Lockwood (Petr Lněnička)), Anna Farisová (Sam Sparks (Tereza Bebarová)), James Caan (Tim Lockwood (Ota Jirák)), Will Forte (Chester V (Pavel Tesař)), Andy Samberg (Brent McHale (Radek Kuchař)), Benjamin Bratt (Manny (Libor Terš))
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 15.10.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina