Zataženo, občas trakaře 2

Zataženo, občas trakaře 2
  Trailer k pořadu Zataženo, občas trakaře 2 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Blíží se něco velkého.
Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru...

Hrají a postavy: Bill Hader (Flint Lockwood (Petr Lněnička)), Anna Farisová (Sam Sparks (Tereza Bebarová)), James Caan (Tim Lockwood (Ota Jirák)), Will Forte (Chester V (Pavel Tesař)), Andy Samberg (Brent McHale (Radek Kuchař)), Benjamin Bratt (Manny (Libor Terš))
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська