Sledovat Zataženo, občas trakaře 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Zataženo, občas trakaře 2
  Trailer k pořadu Zataženo, občas trakaře 2   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Kris Pearn, Cody Cameron
Hrají a postavy:
Bill Hader (Flint Lockwood (Petr Lněnička)), Anna Farisová (Sam Sparks (Tereza Bebarová)), James Caan (Tim Lockwood (Ota Jirák)), Will Forte (Chester V (Pavel Tesař)), Andy Samberg (Brent McHale (Radek Kuchař)), Benjamin Bratt (Manny (Libor Terš))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Blíží se něco velkého.

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru...
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski