Sledovat Winx Club online

Přehrajte si Winx Club online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Winx Club online
Žánr:
animovaný, akční, dobrodružný, rodinný, fantasy, thriller
Režie:
Iginio Straffi
Hrají:
Mariangny Alvarez (Bloom), Ilaria Latini (Flora), Gemma Donati (můza), Domitilla D'Amico (Tecna), Laura Lenghi (Aisha), Ivette Garcia (Stella)
Země:
USA, Itálie
Rok výroby:
2015
Popis:
Kouzlo je ve Vás!

6 děvčat - Bloom, Flora, Stella, Musa, Tecna a Layla mají čarodějnické schopnosti a chodí do školy Alfea v magickém městě Magix. Hlavní hrdinky mají 16 roků, Stella 17. Layla se objeví až v 2. sérii. Proti ním bojují zlé čarodějnice, které si říkají TRIX: jsou tři, a to Icy, Darcy a Stormy. V druhé řadě se zároveň z Laylou oběvil i nový protivník a to Temný pán, který vysvobodil TRIX a spolu s nimi získal všechny díly kodexu a i Bloom, kterou proměnil v Temnou Bloom a snažil se ovládnout svět.
Hodnocení:
55 %
Sledujte na:
Nickelodeon TUTY

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.