Sledovat Velká země malých online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Velká země malých
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Fantasy, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Vojtěch Jasný
Hrají a postavy:
Karen Elkinová (Jenny), Michael Blouin (David), Michael J. Anderson (Fritz / král), Ken Roberts (Flannigan / Munch), Rodrigue Tremblay (Mimmick), Lorraine Desmarais (Linda / La reine)
Scénář:
David Sigmund
Země:
Kanada
Rok výroby:
1987
Popis:
Země, kde nezáleží na tom, jak velcí jste, ale jen na tom, jak velký je váš sen.

Země, kde nezáleží na tom, jak velcí jste, ale jen na tom, jak velký je váš sen. Dvě děti cestují s neviditelným stvořením Fritzem duhou do Veliké země Malých, kde potkají pár opravdu zvláštních osobností a dostanou se do spousty průšvihů. Příběh plný humoru, speciálních efektů a magických setkání.
Hodnocení:
51 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko