Sledovat Tvůj snoubenec, můj milenec online

Přehrajte si Tvůj snoubenec, můj milenec online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online drama, komedie, pohádka, romantický Tvůj snoubenec, můj milenec na Filmbox Premium!
  Trailer k pořadu Tvůj snoubenec, můj milenec   Sledovat Tvůj snoubenec, můj milenec online
Žánr:
drama, komedie, pohádka, romantický
Režie:
Luke Greenfield
Hrají a postavy:
Ginnifer Goodwin (Rachel), Kate Hudsonová (Darcy), Colin Egglesfield (Dex), John Krasinski (Ethan), Steve Howey (Marcus), Ashley Williamsová (Claire)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Na tenkém ledě mezi láskou a přátelstvím.

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že její život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity... a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života?
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski