Správna trefa

Sledovat
Správna trefa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Poučení o tom, že ani bramborová kaše se nejí tak horká, jak se uvaří.
Už mezi dětmi může zlověstně rašit nesnášenlivost. Přesvědčí se o tom i talentovaný Petr, jehož mezi sebe nepřijmou noví spolužáci - naráží jen na odmítání a dokonce na zradu důvěry. Více než rozkrýt dětské mentality se však tvůrci pokoušejí předložit jakou modelovou společenskou moralitu, které ovšem schází jak věrohodnější motivické zázemí v jednání jednotlivých postav, tak odvaha poukázat na fungování deformovaných vztahů. Avšak úrovně a sdělnosti Schormova filmu Pět holek na krku, který se zabýval obdobným problémem, bohužel nedosáhli

Žánr: Dětem
Režie: Rudolf Růžička
Hrají a postavy: Robert Hudecký (Petr Kantor), Lukáš Novotný (Brandejs), Petr Repoň (Vlček), Filip Čapka (Kučera), Marcel Forman (Findejs), Hana Zadubanová (Benešová)
Scénář: Martin Šafránek, Rudolf Růžička
Země: Československo
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko