Sledovat O princezně Jasněnce a létajícím ševci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
O princezně Jasněnce a létajícím ševci
  Trailer k pořadu O princezně Jasněnce a létajícím ševci   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Jan Potměšil (švec Jíra), Helena Růžičková (čarodějnice), Michaela Kuklová (princezna Jasněnka), Antonie Hegerlíková (chůva), Lubor Tokoš (král), Yvetta Blanarovičová (Černava)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Filmová pohádka o princezně a chytrém ševci Jírovi, ztracených střevíčkách a nalezené lásce.

Pohádka o mladém ševcovském tovaryšovi Jírovi, který si vyrobil z jemné kůže křídla, s jejichž pomocí vysvobodil z věže královského hradu princeznu Jasněnku, kam ji zavřel její otec v marné snaze zabránit věštbě zlé čarodějnice, a posléze ji vymanil i z moci samotné čarodějnice a její dcery Černavy.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski