Sledovat Prázdniny pro psa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Prázdniny pro psa
  Trailer k pořadu Prázdniny pro psa   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Dětem
Režie:
Jaroslava Vošmiková
Hrají a postavy:
Tomáš Holý (Petr), Bohumil Vávra (Dědeček Sláma), Věra Tichánková (Babička Slámová), Oldřich Navrátil (Plavec), Jana Břežková (Alice), Monika Kvasničková (Milenka)
Scénář:
Antonín Máša
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Dětská komedie o městském klukovi, svérázném dědovi, prázdninách na vesnici a potížích s neposlušným psem.

Dobrodružství malého Petra, který tráví letní prázdniny na venkově u dědečka a babičky ve společnosti rozpustilého velšteriéra Bleka, svěřeného do jeho péče matčinou přítelkyní Alicí. Petr má problémy nejen se psem, jehož se zmocní zlý pan Plavec, ale i s partou místních dětí, která se na pražského kluka dívá dost nevraživě...
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko