Shrek 2

Shrek 2
  Trailer  k pořadu Shrek 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Shrek 2

Bylo, ale možná nebylo ...
A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství. S věrným Oslíkem za zády čelí Shrek nástrahám Kmotřičky víly, domýšlivému princi Krasoňovi a proslulému lovci zlobrů Kocourovi v botách, kterému však pod fasádou zuřivého bojovníka tepe srdce ze zlata.

Hrají a postavy: Mike Myers (Shrek - hlas), Eddie Murphy (Donkey - hlas), Cameron Diazová (Princezna Fiona - hlas), Julie Andrewsová (Královna - hlas), Antonio Banderas (Kocour v botách - hlas), John Cleese (Král - hlas)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Nova Cinema

Recenze uživatelů:

Horší, než jednička, ale zase ne o tolik. Pořád výrazně zábavnější, než drtivá většina ostatních animáků.
75 %
75% J.e.r.e.c
Pokračování u filmů většinou nebývá moc úspěšné, naštěstí pohádky jsou občas i skvělou výjimkou a tou je i právě Shrek 2. Je to originální příběh, stejné postavy plus některé navíc, které jsou stejně dobré jako ty postavy z prvního dílu (možná ještě lepší). Naprosto dokonalý soundtrack, díky kterému ten film ubíhá a šlape jako hodinky. Jednička a dvojka Shreka patří k mým nejoblíbenějším pohádkám, proto si je vždycky ráda pustím.
80% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina