Sledovat Sedmero krkavců online

Přehrajte si Sedmero krkavců online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem Sedmero krkavců na !
  Trailer k pořadu Sedmero krkavců   Sledovat Sedmero krkavců online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Ludvík Ráža
Hrají a postavy:
Michal Dlouhý (Vratislav), Helena Billová, Radoslav Brzobohatý, Ivana Chýlková (Fčela), Marcela Durrova, Petr Gaglik
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Pohádka vypráví o matce, která v rozčilení prokleje svých sedm synů a ti se promění v krkavce. Vysvobodit je může jen jejich sestra...

Matka prokleje svých sedm synů a ti se promění v krkavce. Jejich později narozená sestra Bohdanka se rozhodne je nalézt. Na své cestě se setkává s Vodou, Větrem a Sluncem, nakonec najde i bratry. Dozví se, že jediný způsob, jak je zachránit, je utkat pro ně košile - ale po celou dobu nesmí promluvit ani slovo... Při práci ji najde mladý princ a i když dívka nemluví, zamiluje se do ní a vezme si ji za ženu. To se však vůbec nelíbí jeho švagrové, která obviní Bohdanku z čarodějnictví. Podaří se dívce nakonec osvobodit svých sedm bratrů?
Hodnocení:
63 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski