Anděl Páně 2

Anděl Páně 2
  Trailer k pořadu Anděl Páně 2 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Anděl Petronel a Uriáš se vydávají z nebe na zem, aby tam našli ztracené jablko poznání.
Popletení braši jsou tentokrát vysláni z nebe na zem, aby našli jablko poznání, které se sem jejich přičiněním z nebe zakutálelo. Netuší, že v předvečer svátku svatého Mikuláše se to na zemi čerty a anděly jen hemží a najít pravé jablko nebude vůbec snadné, zvlášť když musí čelit pozemskému mikulášskému gangu. Kromě toho se oba hrdinové zamilují do půvabné švadleny Magdaleny a dostanou se do sporu s jejím zlým šéfem a majitelem krejčovství Košťálem.

Režie: Jiří Strach
Hrají a postavy: Ivan Trojan (anděl Petronel), Jiří Dvořák (anděl Uriáš), Vica Kerekesová (Magdalena), Anna Ctvrtnícková (Anežka), Jiří Bartoška (Bůh), Bolek Polívka (Alois Košťál)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська