Sledovat Rumburak online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Rumburak
  Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Fantasy, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Jiří Lábus (Rumburak), Jiřina Bohdalová (teta Evzenie), Oldřich Kaiser (Ing. Zachariás), Vlastimil Hašek (Director Trojan), Eva Jeníčková (Helenka), Lukáš Bech (Vilík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Pohádkový film, který volně navazuje na oblíbený seriál ARABELA. Rumburak, čaroděj druhé kategorie, musel za trest zůstat ve světě lidí. Ve dne žije jako havran, v noci jako člověk.

Poražený čaroděj II. kategorie Rumburak uprchl do světa lidí. Naneštěstí pro něho zapomněl kouzelné zaklínadlo, které mu umožnilo opustit říši pohádek, a tak musí nedobrovolně zůstat u lidí. Tam to ale nemá jednoduché - jediné, co vlastně pořádně umí, je proměnit se v krkavce. V této podobě si musí opatřovat potravu, což není žádný med. Ale nachází tu i potěšení - zvykl si létat na tréninky krasobruslařky Helenky Trojanové, která se mu moc líbí. Ona ho zase považuje za svého maskota - když je krkavec na zimním stadionu přítomen tréninku, daří se jí i ty nejtěžší skoky. Rumburak se ale s takovým životem nechce smířit. Pomocí počítače se po nocích, kdy na sebe bere lidskou podobu, snaží najít zapomenuté zaklínadlo. To se mu sice po nějaké době podaří, ale zaklínadla se zmocní zlotřilý inženýr Zachariáš, který ho chce využít výhradně ve vlastní prospěch...
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski