Sledovat Rumburak online

Přehrajte si Rumburak online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný Rumburak na !
  Sledovat Rumburak online
Žánr:
fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Jiří Lábus (Rumburak), Jiřina Bohdalová (teta Evzenie), Oldřich Kaiser (Ing. Zachariás), Vlastimil Hašek (Director Trojan), Eva Jeníčková (Helenka), Lukáš Bech (Vilík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Pohádkový film, který volně navazuje na oblíbený seriál ARABELA. Rumburak, čaroděj druhé kategorie, musel za trest zůstat ve světě lidí. Ve dne žije jako havran, v noci jako člověk.

Poražený čaroděj II. kategorie Rumburak uprchl do světa lidí. Naneštěstí pro něho zapomněl kouzelné zaklínadlo, které mu umožnilo opustit říši pohádek, a tak musí nedobrovolně zůstat u lidí. Tam to ale nemá jednoduché - jediné, co vlastně pořádně umí, je proměnit se v krkavce. V této podobě si musí opatřovat potravu, což není žádný med. Ale nachází tu i potěšení - zvykl si létat na tréninky krasobruslařky Helenky Trojanové, která se mu moc líbí. Ona ho zase považuje za svého maskota - když je krkavec na zimním stadionu přítomen tréninku, daří se jí i ty nejtěžší skoky. Rumburak se ale s takovým životem nechce smířit. Pomocí počítače se po nocích, kdy na sebe bere lidskou podobu, snaží najít zapomenuté zaklínadlo. To se mu sice po nějaké době podaří, ale zaklínadla se zmocní zlotřilý inženýr Zachariáš, který ho chce využít výhradně ve vlastní prospěch...
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski