Sledovat
Rumburak
online

Rumburak
  Trailer  k pořadu Rumburak
Přehrajte si Rumburak online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Rumburak

Nešikovný černokněžník druhé kategorie si ne a ne vzpomenout na vhodné zaklínadlo, a tak uvízne v říši lidí. Jak se s neznámým okolím vypořádá?
Zamilovaný čaroděj druhé kategorie Rumburak zapomene kouzelné zaklínadlo, které mu umožnilo opustit říši pohádek, a tak musí nedobrovolně zůstat ve světě lidí.

Hrají a postavy: Jiří Lábus (Rumburak), Jiřina Bohdalová (teta Evzenie), Oldřich Kaiser (Ing. Zachariás), Vlastimil Hašek (Director Trojan), Eva Jeníčková (Helenka), Lukáš Bech (Vilík)
Scénář: Miloš Macourek
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 28.1.2024 10:00

Recenze uživatelů:

kto by nepoznal Rumburaka? Ako decko som na to cumel, teraz uz sice bych to neurobil, ale stale ide o kvalitnu, aj ked iba priemernu zabavu : 69 %
60% Martin7414
Tahle tak trošku pohádková fantasmagorie mě nikdy bohužel moc nenadchla. Pořád dávám přednost klasickým pohádkám typu Zlatovláska. Tohle mi přijde takové potemnělé, docela složité pro děti na chápání všeho a tak to pro mě ztrácí na hodnotě. Tak průměr někde.
50% Trexes
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina