Sledovat Pyšná princezna online

Přehrajte si Pyšná princezna online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem Pyšná princezna na CS Mini!
  Trailer k pořadu Pyšná princezna   Sledovat Pyšná princezna online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Alena Vránová (Princezna Krasomila), Vladimír Ráž (Král Miroslav), Stanislav Neumann (Starý král), Mária Sýkorová (Krasomilina chůva), Jaroslav Seník (Jakub - ministr Miroslava), Miloš Kopecký (Kancléř)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Nejslavnější česká filmová pohádka podle předlohy Boženy Němcové Potrestaná pýcha.

Pohádka všech českých pohádek o pyšné princezně Krasomile, která odmítla vzít si za muže krále Miroslava. Ten si to však nenechal líbit a v přestrojení za zahradníka se dostal do služby na její zámek. Pomocí práce a lásky napravil princezninu pýchu, nejdřív však pro ni vypěstoval zpívající květinu. A to nebylo v Půlnočním království jen tak - díky proradným rádcům král zakázal v celé své zemi zpívat. Než se vše v dobré obrátilo, museli Král Miroslav s princeznou Krasomilou uprchnout ze zámku, cestou se skrývat u prostých lidí, a tím se princezně otevřely ještě více věci, o kterých neměla dosud ani tušení...
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
CS Mini CS Mini Archív a všechna videa pořadů televize CS Mini online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski